LTEN
Vaikų šalis 2017

UAB "Janida" kartu su Happimess labdaros iniciatyva, remiančia onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, susijungia gražiam tikslui ir lapkričio 24-26 dienomis "Litexpo" parodų centre vykstančioje parodoje "Vaikų šalis"  sukurs emocinio intelekto lavinimo dirbtuves. Mes įsikursime Sveikatos saloje, 5.B24 vietoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data: 2017-11-24, 25 , 26 dienomis . 12:00 - 18:00  Tyrinėjimas ant šviesos stalų.

-Panaudojant spalvotą smėlį iš įvairiausių priemonių su vaikais ir jų tėveliais kursime mandalas. Pristatysime, kokios naujos priemonės gali būti pasitelkiamos jas kuriant. Taip pat parodysime, kaip sukoncentruoti ir išlaikyti dėmesį panaudojant šviesos lentas.

-Tyrinėjimams  ant šviesos stalų, panaudosime spalvotą smėlį, iš įvairiausių priemonių su vaikais ir jų tėveliais kursime Mandalas, pristatysime naujas priemones, naudojamas mandalų kūryboje, priemones, skirtas koncetruoti dėmesį, panaudojant šveisos lentas;

 

 

Data: 2017-11-24, 25 , 26 dienomis . 12:00 - 18:00 -Smėlio paveikslų kūryba.

Visu parodos  metu mokysime spalvinti smėliu. Kiekvienas vaikas turės galimybę susikurti savo individualų paveikslėlį iš smėlio.

*Paveikslėlio kaina simbolinė  - 2-3 EUR (priklausomai nuo dydžio). Dirbtuvėlių metu surinktos lėšos bus skirtos šeimoms, auginančioms vaikus, sveikstančius nuo onkologinių ligų.

Data: 2017-11-24, 25 , 26 dienomis Tyrinėjimai pojūčių ugdymo palapinėje.

Pojūčių ugdymo palapinėje tyrinėsime šviesos terapijos poveikį mūsų kūnui, emocijoms. Išbandysme įvairiausias modernias priemones.

Data: 2017-11- 25 , 26 dienomis.  nuo 11 val., Jausmų indo gamyba.

-Edukacinė programa, skirta lavinti emociniam intelektui – eksperimentas, kurio metu su vaikais gaminsime stebuklingą jausmų indą, indas, pats eksperimentas skirtas dėmesio konsentracijai, emocijų harmonijai pasiekti. Gamybos procesas labai paprastas, bet ypatingai įdomus – vaikai patys tyrinėja įvairios konsistencijos skysčius, atranda, kas įvyksta tiems skysčiams susimaišius. Jausmų indas, kaip ir mūsų emocijos, gali banguoti, tartum nerami Jūra, gali ramiai lašėti lašeliais. Pagamintas indas lieka vaikams prisiminimui ir gali būti toliau naudojamas klasėje ar namuose tęsiant užsiėmimus apie emocinį intelektą.  Laukiami vaikai, su savo atžalomis, taip pat pedagogai, kurie užsiėmimus galės parvežti į savo įstaigas.

 

Edukacinę programą pristatys įmonės UAB „Janida“ įkūrėja, emocinio intelekto ugdymo instruktorė, lektorė, įvairių edukacinių programų autorė Inga Sosnovska. Pagrindinis programos tikslas – mokytis pažinti savo ir kitų vaikų jausmus, atpažinti sunkias situacijas, rasti išeitį, kaip jas įveikti.

Maksimalus dalyvių skaičius vienu metu – iki 10 vaikų.  Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 4 iki 99 metų. Užsiėmimo metu pagaminto sensorinio indo, kuris lieka Jums,  kaina 3 EUR. Atsinešusiems savo stiklinį buteliuką, kaina – 2 EUR. Dirbtuvėlių metu surinktos lėšos bus skirtos šeimoms, auginančioms vaikus, sveikstančius nuo onkologinių ligų.

Data: Lapkričio 24, 25, 26 dienos, visu parodos metu Emocinio intelekto ugdymo priemonių, stalo žaidimų pristatymas, žaidimas prie stalo.

-Pristatysime priemones emociniam intelektui ugdyti, atsakysime į Jūsų klausimus apie edukacines programas, seminarus, psichologo konsultacijas. Pyktį ir negatyvias emocijas ant pasirinktų priemonių bus galima išlieti tiesiai čia – laisvai, nesivaržant J pamokysime, kaip tai daryti.

-Išbandysime naujausius UAB "Janida" žaislus, rekomenduojamas knygas, kai ką galima bus įsigyti.

 

-Kartu su vaikais spalvinsime komiksus, kuriuose atvaizduosime atsakingo vartojimo seką, pasakosime apie pirmąją Lietuvoje vaikų labdaros parduotuvę, kur kiekvienas gali atnešti paaukoti vaikiškų daiktų (renginio metu taip pat).

 

Labai lauksime Jūsų...

 

Dirbtuvėlių metu surinktos lėšos bus skirtos šeimoms, auginančioms vaikus, sveikstančius nuo onkologinių ligų.

 

Visi | Puslapiai:
Visi | Puslapiai:
Spausdinti Atgal