LTEN
Edukacinė programa emocinės sveikatos stiprinimui

A Naujienos|TURIME|Terapijai|Terapijai » Sensoriniai indai|Edukacijai » Emocinis intelektas|Edukacijai » Sveika gyvensena

Kaina:99.00
Pristatymas dėl datos tartis iš anksto (numatoma mažiausiai 1-2 savaitėms į priekį)
Iškilo klausimų?

Kodas:

EDUKACINĖ PROGRAMA „Emocinio intelekto lavinimo dirbtuvėlės“  Jūsų įstaigoje. Dėl laiko derinti iš anksto. Atvykstame į Jūsų įstaigą, pravedame užsiėmimą vaikams. Edukacinę programą sudaro 1 užsiėmimas 1 akademinės valandos trukmės. Į programos kainą neįskaięčiuotos kelionės išlaidos iki Jūsų miesto (derinama atskirai).

 

Pagrindinis programos tikslas – mokytis pažinti savo ir kitų vaikų jausmus, atpažinti sunkias situacijas, rasti išeitį, kaip jas įveikti.

Programa susideda iš dviejų dalių – įžanginės dalies, kurios  metu  vaikai, meškučiui padedant, supažindinami su įvairiomis emocijomis. Aptariamos pagrindinės tai dienai aktualios sunkios situacijos, siekiant vaikus nuraminti, kad visos kylančios emocijos yra geros, lengviau pasidaro tuomet, kai jas apažįstame ir randame būdą, kur jas nukreipti.

Antroji programos dalis – praktinė – vyksta eksperimentas informacijos įsisavinimui, kurio metu kartu  su vaikais gaminame JAUSMŲ indas. Pagamintas indas lieka vaikams prisiminimui ir gali būti toliau naudojamas klasėje tęsiant užsiėmimus apie emocinį intelektą.

Programa sudaryta žaidimų metodikos pagrindu, siekiant suartinti vaikus, padėti jiems įveikti iškilusius sunkumus, gerinti jų tarpusavio bendravimo įgūdžius ir ugdyti emocinį intelektą. Programa ypatingai rekomenduojama mokslo metų pradžioje, taip pat ir vėliau, siekiant pagerinti grupės ar klasės mikroklimatą.

Programos metu reikia turėti savo atsineštus stiklinius nedidelius buteliukus, savo mėgstamą guašo spalvą, teptukų. Visomis kitomis medžiagomis, reikalingoms eksperimentui – pasirūpiname.  Maksimalus dalyvių skaičius programoje – 25.

Labiausiai rekomenduojamas programos dalyvių amžius - nuo 5 metų (darželinukai)  metų, puikiai tinka pirmokams, antrokams, trečiokams, ketvirtokams, šeštokams, septintokams, aštuntokams ir vyresniems. Programa adaptuojama žinant dalyvių amžių.

Spausdinti Atgal